O firmě

 Firma NATURMONT s.r.o. byla založena v roce 1999 dvěma společníky Petrem Tomanem a Miroslavem Neumannem. Prvotními činnostmi a základními kameny firmy byla dřevovýroba (vlastní areál v Březnici u Příbrami) a realizace střech nových nebo jejich rekonstrukce.

 V počátcích měla firma 6 zaměstnanců. Postupem času vlivem konkurence na stavebním trhu se začala firma zaměřovat i na jiné obory a to především na fasádní práce, zednické práce (hrubé stavby, stavby na klíč) a sádrokartonářské práce (interiéry rodinných domů). V současné době máme 25-30 pracovníků.

 Od roku 2009 jsme spustili výrobu zahradních dřevěných domků - NATURHOUSE, s kterou slavíme úspěchy jak v prodeji po celé České republice, Německu, Slovensku, Rakousku, Švýcarsku, tak i na výstavách a veletrzích - 1.MÍSTO TOP EXPO FOR GARDEN 2011.

  V roce 2022 došlo k restrukturalizaci firmy, v rámci které došlo k navázání na dlouholetou tradici dřevostaveb uvedením nových a především modernizovaných dřevodomků a zahradních skladů pod jednotnou značkou Victory House.